مرکز هنرپژوهی نقش‌جهان میزبان جشنواره دوربین.نت

مركز هنرپژوهي نقش جهان میزبان برگزاری هشتمین جشنواره عکس خبری دوربین.نت شد.

بر این اساس کارگاه‌های نرم‌افزار، مسابقه بخش مالتی‌مدیا، کارگاه‌های اصلی جشنواره و اسلایدشو عکاسان از ساعت 15:30 تا 19:30 هر روز از 7 تا 13 آبان در این مرکز برگزار خواهد شد.

honar

:: درباره این مرکز
+ آدرس وب‌سایت

مركز هنرپژوهي نقش‌جهان (اداره‌ي پژوهش‌هاي كاربردي معاونت پژوهشي فرهنگستان هنر) از ادارات تابعه‌ي فرهنگستان هنر است كه از سال 1385 به طور رسمي در محل سابق كتابخانه‌ي مركز گفتگوي تمدن‌ها افتتاح شد. برگزاري هم‌انديشي، نشست علمي، ميزگرد، كارگاه، درس گفتار، سخنراني ها و گفتگوهاي مرتبط با حوزه‌هاي پژوهشي در هنر از وظايف محوله‌ي اصلي اين مركز است.

در سال 1390 با پي‌گيري‌هاي انجام شده، دبيرخانه‌ي دائمي پوشاك ايراني ـ اسلامي و هنرهاي وابسته به آن در اين مركز ايجاد شد.

در زمستان 1391 نگارخانه‌ي جهان در طبقه‌ي زيرين مجموعه افتتاح شد، اين نگارخانه با كاربري تخصصي و با استفاده از به‌روزترين تكنيك‌هاي نگارخانه‌اي ايجاد شده است.

سالن زنده‌ياد دكتر آيت‌الله‌زاده‌ي شيرازي در جنب نگارخانه‌ي جهان محلي براي برگزاري نشست‌هاي تخصصي با گنجايش 120 نفر است كه  امكانات پخش و ضبط صوتي و تصويري در اين مكان تعبيه شده است.

در حال حاضر مهناز چترفيروزه رياست مركز را بر عهده دارد.

نشاني: تهران، خيابان ولي‌عصر (عج)، بالاتر از خيابان شهيد بهشتي، ضلع جنوب غربي بوستان ساعي، جنب شهركتاب ساعي، شماره‌ي 2169

تلفن: 15-88553912

فكس:88553916

نشاني الكترونيك: naqshejahan.art@gmail.com

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.