مرکز مشارکت‌های فرهنگی‌هنری میزبان جشنواره

مرکز مشارکت‌های فرهنگی و هنری  میزبان برگزاری هشتمین جشنواره عکس خبری دوربین.نت شد.

بر این اساس نشست‌های صمیمی، نشست‌های نقد و بررسی، پخش فیلم‌ها و مالتی‌مدیاها  از ساعت ۱9:۳۰ تا 22:۳۰ هر روز از 8 تا ۱4 آبان در این مرکز برگزار خواهد شد.

+‌ درباره این مرکز

mosharekatha1

مرکز مشارکت های فرهنگی هنری، مرکز ساماندهی، مدیریت و نظارت بر فعالیت کانون های مردم نهاد، مراکز مشارکتی، پروژه های مشارکتی و اسپانسرینگ فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران است که علاوه بر صدور مجوز و نظارت بر کلیه فعالیت های مشارکتی سازمان، به حمایت های نرم افزاری، سخت افزاری و تبلیغی و اطلاع رسانی از این فعالیت ها نیز می پردازد.

mosharekatha2

سالن آمفی‌تئاتر- سرای دیدار
سالن آمفیتئاتر مرکز مشارکتهای فرهنگیهنری با نام ” سرای دیدار” با گنجایش 70 نفر، مناسب برای انجام کلاس های آموزشی ، همایش و سمینارهای تخصصی میباشد.
این سالن کاملاً آکوستیک بوده و مجهز به امکانات و تجهیزات کامل سمعی بصری،  سالن Vip  ( سرای میهمانان) با ظرفیت پذیرایی از 10 نفر واتاق پذیرایی ( سرای ضیافت) با ظرفیت پذیرایی از 40 نفر می باشد.

mosharekatha3

سالن کنفرانس- سرای اندیشه
سالن کنفرانس مرکز مشارکتهای فرهنگیهنری نیز با نام ” سرای اندیشه” با ظرفیت 40 نفر و امکاناتی چون ویدئو پروجکشن، تجهیزات صوتی و امکان ضبط صدا، فضایی است برای  برگزاری جلسات، کارگاه‌ها و کلاس‌های آموزشی.

نشانی: میدان ولی عصر(عج) – ابتدای بلوار کشاورز، نرسیده به فلسطین، پلاک 28، مرکز مشارکت‌های فرهنگی‌هنری
تلفن 16 – 88800615
پست الکترونیک : markaz.mosharekat@chmail.ir

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.