دوازدهمین جشنواره عکس خبری دوربین.نت در بوشهر


دوازدهمین جشنواره عکس دوربین.نت در شهر بوشهر برگزار می شود

دوازدهمین جشنواره عکس خبری دوربین.نت در روزهای ٢٩ و ٣٠ آذر ماه در شهر بوشهر برگزار خواهد شد. این برنامه در تاریخ ٢٩ آذر با تور عکاسی بافت قدیم بوشهر (رو به روی شهرداری قدیم )از ساعت ١٠ تا ١٣ شروع و سپس از ساعت ١۶ با اکران عکس های برتر جشنواره، برگزاری نشست های تخصصی تاثیر جنسیت در ایده پردازی با حضور فاطیما حسینی و نگاهی از دیروز تا امروز به پردازش عکس با حضور سعید عرب زاده، ارائه مجموعه عکس توسط حسین حسینی ، اکران فیلم نگیر آقا ۴ ساخته احسان رأفتی و نشست آموزشی گفتگو پیرامون عکس های جنگ در سوریه و عراق با حضور حسن قائدی تا ساعت ٢١ در سینما بهمن واقع در فلکه قدس، سالن ساحل ادامه خواهد یافت. همچنین در روز ٣٠ آذر از ساعت ٨ صبح گشت شهری در روستای شیف آغاز و سپس در ساعت ١۵.٣٠ در ساحل ریشهر ادامه می یابد.
جشنواره دوازدهم در شهر بوشهر توسط آژانس عکس خبری دوربین.نت، حمایت و همکاری فرهنگسرای سرو، سازمان زیباسازی شهرداری تهران، شرکت نورنگار، سایت عکاسی، سایت چیلیک، حوزه هنری انقلاب اسلامی استان بوشهر برگزار می گردد. شرکت در این برنامه ها برای عموم آزاد و رایگان است.
دوازدهمین جشنواره عکس خبری، مطبوعاتی دوربین.نت که شامل بخش های مسابقه عکس برترسال، فیلم مستند و داستانی، نشست تازه های عکاسی و نرم افزار، سخنرانی الهام بخش، نشست های آموزشی عکاسی و تورهای عکاسی با موضوعات مختلف بود، از تاریخ سوم تا دهم آذرماه ٩۶ برگزار شد.

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.