سایت عکاسی

سایت عکاسی به‌عنوان اولین رسانه تخصصی عکاسی در ایران با نزدیک به دو دهه فعالیت در زمینه‌ی عکاسی اکنون به یکی از معتبرترین رسانه‌های عکاسی فارسی زبان برای مخاطبان جدی عکاسی تبدیل شده است. این رسانه با هدف ارتقاء آگاهی نظری و فنی در حوزه عکاسی و همراهی با جریان روز عکاسی دنیا علاوه بر انتشار اخبار، فراخوان‌های معتبر داخلی و بین‌المللی، مصاحبه‌ها، معرفی عکاسان بزرگ، مطالب آموزشی پایه و پیشرفته و معرفی دوربین و تجهیزات، با مقالات نظری، نقد و بررسی و معرفی کتاب‌ها، مجموعه‌عکس‌ها و نمایشگاه‌ها به عکاسی به‌عنوان هنری جدی و مبتنی بر رویکردهای نظری‌ـانتقادی می‌پردازد.

تولید محتوای تخصصی عکاسی به زبان فارسی از مهم‌ترین اهداف سایت عکاسی بوده و هست، که در سال‌های اخیر نیز به‌طور جدی آن را پیگیری کرده‌ایم و خوشبختانه، به‌یاری و همراهی طیف فرهیخته‌ی عکاسی ایران و به‌گواهی بایگانی سایت و نظرات کاربران، این تلاش‌ها پرثمر بوده است.

در سایت عکاسی می‌کوشیم با عنایت ویژه به عکاسی به‌عنوان یک ساختار سیال و زنده، پاسخگوی پرسش‌ها و مسائل طیف وسیع‌تری از عکاسان و هنرجویان ایران باشیم. مسلماً این مهم بدون همراهی شما مسیر نخواهد شد و در این راه، دست شما را به‌گرمی می‌فشاریم.

ورود به سایت عکاسی

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.